Deco Poli – Polimer Duvar Panelleri & Dekorasyon Hizmetleri

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Nedir?

Hayalini kurduğun yerde ol! Hayatı kolaylaştıran, evlerine şıklık getiren ve benzersiz bir kalite sunan duvar kağıtlarında artık yepyeni bir uygulama bulunuyor. Geleneksel çiçek desenlerini, düz ve simetrik tasarımları geride bıraktık. Artık istediğin görüntüyü istediğin yere taşıyabilirsin. Salonunda otururken kendini Maldivler’de hayal edebilirsin. Ofisinin içini karanlık bir atmosfere büründürüp, okyanusun altında balıklarla dolu bir dünyada olmak istemez miydin? Çocuğunun odasını sevdiği çizgi film karakteriyle dekore etmek istemez misin? Üstelik devasa boyutlarda. 3D duvar kağıtları sayesinde bunlar artık mümkün.

3D Duvar Kağıdı Nedir?

Teknolojinin sunduğu çeşitli efektler ve perspektiflerle hazırlanan duvar posterleridir. Gerçek anlamda üç boyutluluk söz konusu olmasa da, internette sıkça gördüğümüz, iki boyutlu olmalarına rağmen göz yanılsamalarıyla üç boyutlu gibi görünen resimleri düşünebilirsin. Bu posterlerin en büyük tercih sebeplerinden biri sınırsız olmalarıdır. Farklı kategorilerde birçok model bulunmaktadır. Standart ölçüleri olsa da istediğin ölçüde hazırlanabilirler. Evde, ofiste veya bir kafede; derinlik ve genişlik hissi katmak istediğin her yerde kullanabilirsin. Tek ihtiyacın düz bir zemindir. Posterler, tamamen düz bir duvarda daha iyi görünecektir. Diğerlerinden farklı, şık ve karakteristik bir özelliğe sahip, kendine özgü bir atmosfer yaratmak için harika bir dekorasyon ürünüdür. Düşün, duvarına astığın posterlerin, ancak kat kat daha yüksek kalitede bir görüntü sunması.

3D Duvar Kağıdı Nasıl uygulanır?

Görüntüleri ve etkileri ne kadar farklı olursa olsun, teknik yönü açısından bu duvar kağıtları normal duvar kağıdıyla aynıdır. Sorunsuz bir duvar kağıdı uygulaması için öncelikle duvarın kendisi sorunsuz olmalıdır. Eğer duvarda varsa eski duvar kağıdı, temiz bir şekilde çıkarılmalıdır. Boya lekeleri varsa bunlar giderilmeli ve kalan boyalar kazınmalıdır. Duvar üzerinde çatlaklar veya kabarmalar varsa bu sorunlar çözülmelidir. Zımpara yaparak düzleştirme işlemi yapılmalıdır. Ardından yapıştırma işlemine başlanmalıdır. Yapışkanlı kağıdı yavaşça sökerek ilerlemek ve duvar kağıdının parçalarını mümkün olduğunca gerilmiş bir şekilde birbirine denk getirmeye özen göstermek, evinde kolaylıkla kendin yapıştırma işlemi gerçekleştirmen için önemlidir. Uygulama yöntemi basittir ve bir ustaya ihtiyaç duymadan kendin yapabilirsin.

3D Duvar Kağıdı Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

3D duvar kağıtlarında en önemli faktör kalitedir. Kaliteli baskılar, kaliteli kağıtlarda kendini gösterir. Uzun ömürlü kullanım, yırtılma veya yıpranma olmaması için kullanılan malzemenin kalitesine dikkat edilmelidir. Ucuz diye ürün seçmek yerine, fiyat performans analizi yapılarak tercih yapılmalıdır. Garantiye sahip ürünler tercih edilmelidir. Duvar kağıdını seçerken geniş açıdan düşünmek önemlidir. Resmin tamamının görüleceği zeminlere uygulanmalıdır. “CANLI GİBİ!” 3D duvar kağıdını yaşam alanına dahil ettiğinde duyacağın ilk tepki bu olacaktır. Eğlence, nostalji, doğal güzellikler, sanatsal ifadeler, tarihi mekanlar, renkli kompozisyonlar, romantik sahneler, müzikal temalar, bilimsel ilhamlar ve daha birçok seçenek mevcuttur. İlgi alanına bağlı olarak hayatının bir parçası haline gelebilir. Genellikle tek bir duvara uygulanır ve ortamın ferahlığı ve göz yormaması için uygun bir duvar boyasıyla tamamlanır. Eğer 3D duvar kağıdına ilgi duyuyorsan, https://www.decopoli.com.tr/ adresinden geniş renk yelpazesine sahip ve en uygun boyayı seçebilirsin.

3 D Duvar Kağıtlarının Özellikleri Nelerdir?

3D duvar kağıtları, aynı zamanda poster duvar kağıdı olarak da bilinen ürünlerdir ve özellikle derinlik katma özelliği ile dikkat çekerler. Uygulanan baskıdaki renklerin RGB özelliği sayesinde, mekanda sanki gerçekmiş gibi gerçekçi ve doğal bir görüntü oluştururlar. Bu nedenle evler, işyerleri, bürolar vb. birçok mekanda tercih edilmektedir. 3 boyutlu duvar kağıtlarınızı mekanlarınızda kullanabilir ve uzun süre boyunca duvarınızda kalmasını sağlayabilirsiniz. Her geçen gün yeni 3D duvar kağıdı modelleri piyasaya çıkmakta ve dekorasyonda büyük bir tercih edilmektedir.

3D Duvar kağıtları hakkında detaylı bilgiler için hemen 0544 442 5324 telefon numarasından bizimle iletişime geçin!

Alışveriş Sepeti0

Sepet

Alışveriş Sepeti0

Sepet