Deco Poli – Polimer Duvar Panelleri & Dekorasyon Hizmetleri

Halihazırdaki yüzlerce ürünümüz, tüm detaylarınıza çözüm üretmeyebilir. Kısa sürede üretim yapabibiliriz.

Biz Kimiz?

Decopoli çıta kurulduğu günden bugüne kadar inşaat sektöründe dekorasyon alanında başarılı projeler gerçekleştirmiş, inşaat mühendisleri ve finans uzmanları ile zamanında, sorunsuz ve usta işçilik ile anahtar teslimi hizmet vermektedir. Dileğimiz projenizde sizinle birlikte çalışarak, sizlere en iyi hizmeti vermek ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Dekorasyon Tadilat İşleri

Her türlü konut, ofis, şube ve işyeri vb. mekanların tadilatını müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda doğru bir tasarım ile gerçekleştirmekteyiz. Kullanılan mekanların yaşamımızdaki önemini, müşterimizin istek, hayal gücü ve yaşam felsefesini anlayarak çözüm sunmaktayız. Tasarım aşamasından uygulama aşamasına geçmeden önce, üç boyutlu olarak projeyi ve kullanılacak malzemeleri müşterilerimize önermekteyiz. Bu süreç içerisinde deneyimli inşaat mühendisi ve iç mimar ekibimizle beklenenin de ötesinde bir kalitede, daha ekonomik, daha hızlı bir şekilde çözüm üreterek müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktayız. Ev, ofis, işyeri tadilat işlerinin uygulanma aşamasında en ince detayına kadar mükemmelliği yakalamaya çalışmaktayız. Kaliteli malzeme kullanırız.

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli husustur. Hizmet verdiğimiz müşterilerin iş bitiminde memnun olması, bize teşekkür etmesi ve çevresine bizimle ilgili olumlu referans vermesi bizce çok önemlidir. Öncelikle en başta yapılması gerekeni yapar, sizi dinler, ihtiyaçlarınızı belirler. Planlamayla birlikte evinizin detaylı planı çıkarılır. Çıkarılan plan bilgisayara aktarılır ve evinize uygun detaylar çalışılır. Bu görselleştirmeler Sketchup veya benzeri bir bilgisayar programı aracılığıyla yapılır. Size her detay gösterilir. Evinizin içinde sanal olarak gezinti yaparsınız. Sizlerin onayladığı proje kağıda dökülür. Kullanılacak tüm malzemeler teknik şartnamede yazılır. Sürprizle karşılaşmazsınız. Ustalarla muhatap olmazsınız, Decopoli çıta tüm süreci sizin adınıza yönetir, size evinizi istediğiniz şekilde ve zamanda teslim eder. Belki de en önemlisi, tüm bu süreç boyunca Decopoli çıta ile her türlü fikrinizi karşılıklı konuşup, karşınızda eğitimli, sizi dinleyen insanlar bulursunuz.

Çeşit Ürün
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Tamamlanan Proje
0 +

Instagram

@decopoli.com.tr adresimizi takip edebilirsiniz.

Alışveriş Sepeti0

Sepet

Alışveriş Sepeti0

Sepet